Forumda Güzel Alışverişler

Forumlarımız açıldı demiştim daha önce ve eğer henüz katılmadıysanız acele edin. Özellikle Getting Real-Sadede Gel forumumuzda güzek fikir alışverişleri oluyor. Yakın zamanda Volkan ile podcast yapmaya başlarsak sakın şaşırmayın. Fikir Volkan’dan çıktı ve daha çok yeni bir fikir. Henüz bir girişimde bulunmadık. Sizin fikirleriniz, beklentileriniz veya podcast’te görmek istediğiniz konuklar varsa ve yorumlarda belirtirseniz çok seviniriz.

Diğer bir konuda, Getting Real kitabı bir web uygulamasının nasıl hızlıca yola çıkacağı ile ilgili olduğu için derme çatma bir uygulamanın Codeplex üzerinden herkese açılması ile ilgili. Bu proje benim kafamda olan onlarca projeden kod yazmayı başardığım nadir projelerden bir tanesi. Getting Real prensiplerini masaya yatırdığımız için bir uygulama tahtası da olsun istedik. Bakalım nasıl gidecek. Bu projeyi oluşturunca ve ilk kodları yükleyince duyurusunu burada yapacağım.

Şimdilik bu kadar. Yoğun bir hafta sonu geçirdim ve önümüzdeki hafta sonu radio-iodine terapisine girip gene hastanede hafta sonunu geçireceğim. Ve ışıl ışıl gezeceğim için yanıma bilgisayar bile alamıyorum. Elbiseleri dahi çıkarken orada bırakmak zorundayım.

Kalın Sağlıcakla…

Posted in Bilişim, Türkçe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.