Geliyorum!!!

Epeydir blogumu ihmal ediyorum ve okuyucularımdan haklı olarak bir kaç eleştiri aldım. Aile olarak hayatımızın öncelikleri biraz değişti. Mali yıl sonu gelidiği için işler de yoğunlaştı.

Şu aralar öyle meşguliz ki, üstüne üstlük bir de hasta oldum ve iki gün yataktan çıkamadım. Uzay’da hasta oldu. Neyseki düzelme aşamasına girdik. İşyerinde de kontratım yenilenecek ve bu işin koşturması zaten başlı başına bir yük. Ve bu kadar işin arasında birde Türkiye tatilimiz var.

Evet sevgili okurlar, 5 yıl aradan sonra anavatan Türkiye’ye tatile gelmeye karar verdik. Nihayet planlar yapıldı, biletler alındı, iş yerindeki görevler ayarlandı ve 1 aylık bir tatile hak kazandık. 5 senedir resmi tatiller dışında tatil yapamadığımız göz önüne alınırsa bu bizim için bir bonus olacak. 6 Temmuz ile 25 Temmuz tarihleri arasında Türkiye’de olacağız. Uzun zamandır görmediğimiz aile çevremizi ve arkadaşlarımızı görme imkanımız olacak. Tabii özlediğimiz Taksim ve Ortaköy gibi yerleri de göreceğiz.

Halledilecek işlerin arasında siz sevgili okurlara da biraz zaman ayırmak ve tanışmak amaçlı bir şeyler yapmayı planlıyorum. Genel olarak İstanbul’da olacağım sanırım ve Beşiktaş, Taksim yada Ortaköy’de bir yerlerde buluşup bir şeyler içebiliriz. Önerilerinizi bekliyorum.

Posted in Türkçe and tagged .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.